Współpracuj z nami

Większość naszych projektów nie mogłaby mieć miejsca, gdyby nie nasi partnerzy. Dzięki Waszemu wsparciu możemy podarować nagrody uczestnikom naszych projektów, oferować profesjonalne szkolenia w ramach projektów, sfinansować licencje filmowe czy dotrzeć z naszymi działaniami do większej ilości studentów.  Wasza pomoc jest nieoceniona!

Co możecie zyskać współpracując z nami?

– Rozpoznawalność w środowisku studenckim,
– Możliwość promocji na terenie Uniwersytetu Wrocławskiego,
– Budowanie pozytywnego i prostudenckiego wizerunku swojej firmy,
– Dotarcie do nowych klientów docelowych,
– Kontakt ze środowiskiem studenckim,
– Nieszablonową promocję.

NZS UWr zapewnia szeroki wachlarz oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas usług promocyjnych. Możemy zaoferować m.in. promocję na naszych kanałach social media,  umieszczenie Państwa logotypów na materiałach promocyjnych, promocję podczas wydarzeń w postaci ulotek lub Państwa standu, jak i wiele innych. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

KONTAKT:


Aleksandra Grzeszczyk
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów

Studentka III Socjologii Ekonomicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów swoją przygodę zaczęła z przytupem w 2020 roku i nie zwalnia tempa. Jej trzy największe miłości to The Queen, Earl Grey i czekolada w każdej postaci. Jest urodzoną negocjatorką, a także optymistką. Interesuje się wszytstkim po trochę, szczególnej historią, polityką, ukulele oraz kaligrafią. Sens życia widzi w czytaniu, a w niepamdemicznej przyszłości planuje zwiedzić wszystkie stolice państw na „B”.

mail: aleksandra.grzeszczyk@nzs.org.pl
tel.: +48 533 015 878