Zarząd

Kadencja 2021/2022

Zdjęcie: Kamila Walkowiak
Kamila Walkowiak
Przewodnicząca

Uśmiech, kreatywność i zaangażowanie. Jeśli nie odbiera telefonu, to tylko dlatego, że jest w ciągłym biegu – biegu działań społecznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszy ją realizacja projektów społecznych, a miodem na serce są ludzie i ich pasje, o których lubi godzinami rozmawiać w towarzystwie dużej waniliowej latte. Miłośniczka długich spacerów, amatorka rowerowych przejażdżek i ogromna wielbicielka nadbałtyckich krajobrazów. Do NZS-u dołączyła w 2018 roku, aby móc wiedzę nabytą podczas studiów przekuwać w praktykę, poznawać ludzi i nowe możliwości. Obecnie ma przyjemność piastować, już po raz drugi, funkcję Przewodniczącej, będąc przy tym odpowiedzialną za zarządzanie organizacją oraz realizację, wyznaczonych wspólnie z pozostałymi Członkami Zarządu, celów.

mail: kamila.walkowiak@nzs.org.pl tel.: + 48 607 603 921
Zdjęcie: Karolina Ryś
Karolina Ryś
Sekretarz

Studentka III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pasjonatka podróży i miłośniczka włoskiej kuchni. Nie potrafi wysiedzieć w miejscu i właśnie to popycha ją w kierunku działania na rzecz innych oraz nieustannego rozwoju. Maniaczka organizacji i spisywania codziennej listy rzeczy do zrobienia. Największa fanka masła orzechowego i filmów z Adamem Driverem.

mail: karolina.rys@nzs.org.pl
tel.: +48 513 294 367

Michał Szkudlarek
Wiceprzewodniczący ds. Finansów

Student III roku Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Uważa, że nie ma nic piękniejszego niż działanie z innymi na rzecz innych. Zdanie to, towarzyszy mu od początków jego działalności i przyświecało jako młodemu odkrywcy spraw społecznych, aż do teraz. Bogatszemu o dozę doświadczeń, dorosłej osobie zorientowanej na tworzeniu, wspieraniu i rozwoju obecnie społeczności studenckiej i jej inicjatyw. Początkujący francuzofil, prawdopodobnie największy fan Eurowizji na ziemi.

mail: michal.szkudlarek@nzs.org.pl
tel.: +48 665 120 960

Aleksandra Grzeszczyk
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów

Studentka III roku Socjologii Ekonomicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów swoją przygodę zaczęła z przytupem w 2020 roku i nie zwalnia tempa. Jej trzy największe miłości to The Queen, Earl Grey i czekolada w każdej postaci. Jest urodzoną negocjatorką, a także optymistką. Interesuje się wszystkim po trochę, szczególnej historią, polityką, ukulele oraz kaligrafią. Sens życia widzi w czytaniu, a w niepamdemicznej przyszłości planuje zwiedzić wszystkie stolice państw na „B”.

mail: aleksandra.grzeszczyk@nzs.org.pl
tel.: +48 533 015 878

Jessica Toman
Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji

Najlepiej czuje się w podróży, odkrywając zakamarki nowego miasteczka, podziwiając piękne widoki lub przemierzając górskie szlaki. Artystyczna dusza, kocha sztukę w każdej formie. Godzinami może wybierać czcionkę czy też odcień niebieskiego. Nieodłączny towarzysz – aparat fotograficzny. W wolnej chwili zagra na fortepianie, przeczyta dawno odkładaną książkę lub odwiedza najbardziej urokliwe wrocławskie kawiarnie. Studentka germanistyki i miłośniczka obcych języków oraz kultur. Do NZS-u dołączyła w październiku 2018 roku, stawiając swoje pierwsze kroki w grupie ds. Wizerunku i Promocji. Po kilku miesiącach działalności objęła stanowisko Dyrektorki ds. Grafiki, w ramach którego tworzyła materiały promocyjne dla większości projektów. W marcu 2019 roku stanęła przed nowym wyzwaniem, jakim było koordynowanie wyjazdu integracyjnego do Karpacza w klimacie prawdziwej Gali Oscarowej. W kolejnym roku działalności kontynuowała pracę na stanowisku Dyrektorki ds. Grafiki, jednocześnie koordynując projekt Prawie Kino, którego założeniem jest organizacja pokazów filmowych i spotkań z gośćmi (aktorami, osobami zaangażowanymi w proces produkcji filmowej). Projekt udało się zrealizować pomimo pandemii, organizując spotkania online z takimi gośćmi jak Tomasz Kot czy Jerzy Górski. W czerwcu 2020 roku została Wiceprzewodniczącą ds. Wizerunku i Promocji, którą to rolę w ramach już drugiej kadencji pełni do dzisiaj.

mail: jessica.toman@nzs.org.pl
tel.: +48 508 416 402

Weronika Szenhofer
Wiceprzewodnicząca ds. Human Resources

Studentka III roku Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Kocha działać i robić „coś więcej”. Od lat udziela się społecznie w różnych organizacjach pozarządowych, samorządach oraz tworząc właśne inicjatywy. Dzięki swojemu zmieniaczowi czasu udaje jej się pogodzić działalność w 11 NGOs-ach! Miłośniczka teatru, improv, deszczu i filozofii. W jej żyłach płynie czekolada, a duszę wypełnia poezja. Kocha wiedzieć, poznawać świat i opowiadać o nim innym. Jej motto życiowe to NON OMNIS MORIAR i stara się robić wszystko, by ludziom wokół uśmiechały się serca. Gdyby miała powiedzieć, co ceni w życiu najbardziej, powiedziałaby, że ludzi i koty. Przyszła Pani Prezydent… całego świata oczywiście.

mail: weronika.szenhofer@nzs.org.pl
tel.: +48 575 613 880