komisja rewizyjna

Kadencja 2020/2021


Natalia Skrobek
Przewodnicząca

Do niedawna studentka Resocjalizacji na Uniwersytecie Wrocławskim, obecnie jej czas pochłania już tylko praca zawodowa. Miłośniczka ładnych widoczków i makaronu, w żyłach której płynie pepsi, a przedłużeniem ręki jest aparat fotograficzny.

mail: natalia.skrobek@nzs.org.pl
tel.: +48 690 637 407

Kamila Przyłucka
Członkini

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Góry od lat stanowią nieodłączną część jej życia, a możliwość odkrywania najpiękniejszych przyrodniczych zakątków świata – to dla niej kwintesencja życia na tej planecie. Pasjonatka jeździectwa, muzyki filmowej i twórczości nieodżałowanego C. R. Zafóna, której codzienność kręci się wokół rozpieszczania, i tak już rozpieszczonego, misia polarnego w psim wcieleniu.

mail: kamila.przylucka@nzs.org.pl
tel.: +48 518 665 060

Julia Brzykcy
Członkini

Studentka II roku Italianistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Gdyby miała powiedzieć, co ceni w życiu najbardziej, powiedziałaby, że ludzi (może też dobrą kawę). Pasjonatka języków i psychologii. Amatorsko gra na keyboardzie i śpiewa – największą radość sprawia jej śpiewanie w chórze. Osoba kochająca kontrolę i planowanie wszystkiego, co się da. Jej motto to: “Życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość!”.

mail: julia.brzykcy@nzs.org.pl
tel.: +48 515 517 241

Paulina Anna Studniczka
Członkini

Animatorka społeczności lokalnych, trenerka, koordynatorka wolontariatu. Studentka Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim, od ponad dziesięciu lat jako wolontariuszka współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury. Uwielbia muzykę, festiwale, pracę z ludźmi i podróże. Nigdy nie odmówi dobrego jedzonka i słodkiej mimozy. Dumna psia mama małej Megi.

mail: paulina.anna.studniczka@nzs.org.pl
tel.: +48 791 009 007