grupy zadaniowe

Współpraca z partnerami

To grupa zrzeszająca te osoby, które na domówce nie boją się zadzwonić po pizzę. Żaden telefon im nie straszny, a ze swoim darem negocjacji spokojnie mogliby zastąpić niejednego adwokata. To dzięki nim na naszych wydarzeniach nikt nie pozostaje głodny i może skorzystać z atrakcyjnych zniżek i voucherów! To również dzięki WzP odwiedzają nas świetni prelegenci i goście, których możecie później posłuchać! Jedno jest pewne – bez tej grupy zadaniowej żaden projekt nie mógłby dojść do skutku! 

wizerunek i promocja

W szeregach grupy ds. Wizerunku i Promocji można odnaleźć artystyczne, kreatywne dusze, znawców social media, mistrzów painta, strażników poprawnej polszczyzny czy też osoby z żyłką influencerską. To właśnie oni dbają o to, by wieść o organizowanych przez nas projektach zdołała dotrzeć do każdego! Facebook, instagram? Nie mają przed nimi tajemnic! Stylizowana sesja zdjęciowa, zwiastun horroru, angażujące treści na miarę Zakładu Pogrzebowego Bytom albo memy dorównujące tym z Make Life Harder? Dla nich nic nie jest niemożliwe! Grupa WiP z zaangażowaniem dba o wizerunek naszej organizacji, stale wykazując się kreatywnością i wyczuciem czasu! 

human resources

Zawsze powtarzamy, że w NZS-ie najważniejsi są ludzie. I to właśnie ludźmi zajmuje się grupa HR! Organizują różnorakie integracje, szkolenia i przede wszystkim przeprowadzają rekrutacje, dzięki którym jest nas jeszcze więcej. Tą grupę tworzą  ludzie otwarci i kreatywni, nie bojący się wyzwań i potrafiący zadbać o najlepszą atmosferę w NZS-ie! 

Pion ds. studenckich

To miejsce zrzeszające NZS-iaków, którym zdrowie psychiczne studentów nie jest obojętne. Osoby tworzące ten pion starają się dostrzegać problemy wynikające z sytuacji epidemiologicznej, a także z samych studiów, by następnie wychodzić im naprzeciw. Nie wiesz gdzie szukać pomocy? Nieznane są Ci prawa i obowiązki studenta? Nie wiesz o co chodzi ze stypendium? A może chciałbyś posłuchać jakiegoś specjalisty z zakresu zdrowia psychicznego? Nie ma sprawy! Dzięki ludziom z tego pionu wszystko może stać się możliwe i proste!