dyrektorzy

Kadencja 2020/2021


Aleksandra Paliwoda
Dyrektorka ds. Prawnych

Lubi eksperymentować, czy to z nowymi przepisami, czy z nowymi umiejętnościami. Przez ostatni semestr bardzo polubiła się z piórem, tuszem i kaligrafią, a także scrapbookingiem. Jej wrogiem jest ananas.

mail: aleksandra.paliwoda@nzs.org.pl

Aleksandra Grzeszczyk
Dyrektorka ds. Partnerów Stałych

Ola lubi podróżować, zwiedzać świat, grać w planszówki z przyjaciółmi i angażować się w obronę praw człowieka i klimatu. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

mail: aleksandra.grzeszczyk@nzs.org.pl

Patrycja Augustyniak
Dyrektorka ds. IT

Studiuje kulturę i praktykę tekstu, co oznacza, że podwójne spacje i literówki krzyczą na jej widok!

mail: patrycja.augustyniak@nzs.org.pl

Patrycja Kamińska
Dyrektorka ds. Social Media

Patrycja wiąże swoją przyszłość z marketingiem internetowym. Interesuje się zwłaszcza storytellingiem, content marketingiem, typografią oraz kaligrafią. Psychofanka Quentina Tarantino i Taco Hemingwaya. Jej animal spirit to pandy czerwone. Jeśli miałaby się opisać jednym zdaniem, to zdecydowanie powiedziałaby, że lubi robić rzeczy (i memy).

mail: patrycja.kaminska@nzs.org.pl

Patrycja Słaby
Dyrektorka ds. Grafiki

Miłośniczka Simsów, koneserka kapucziny w proszku, jej marzeniem jest zostanie Panią z Dziekanatu. Pisarka-amatorka, rysowniczka, wieczne dziecko w ciele naładowanej kofeiną studentki. Zakochana w kosmosie, cumulusach na niebie i kraciastych wzorach na ubraniach.

mail: patrycja.slaby@nzs.org.pl

Agata Czyżewska
Dyrektorka ds. Szkoleń

Studentka psychologii i miłośniczka kotów. Chociaż matura już dawno za nią, niestrudzenie pomaga rzeszom młodszych kolegów w maturalnych zmaganiach!

mail: agata.czyzewska@nzs.org.pl