dołącz do nas


Formularz zgłoszeniowy

Chciałbyś wykorzystać okres studiów na 100 procent? Lubisz, gdy dużo się dzieje i chętnie podejmujesz nowe wyzwania? Z łatwością poznajesz nowych ludzi? Masz mnóstwo energii do spożytkowania? Chciałbyś zajrzeć za kulisy naszych projektów i dowiedzieć się czegoś nowego? Znasz tekst „Kolorowego wiatru” na pamięć lub jesteś gotów się go nauczyć? Chcesz uzupełnić luki w CV i zdobyć cenne doświadczenie? Tęskno Ci czasem do studniówki i chętnie przeżywałbyś taką imprezę co pół roku? W takim razie wyjście jest tylko jedno…

Nie Zmarnuj Studiów

dołącz do nas i twórz razem z nami studenckie wspomnienia!

To nie jest skomplikowane – musisz być jednak czujny! Rekrutacja przeprowadzana jest dwa razy w roku – na początku każdego z semestrów. Co trzeba wówczas zrobić, żeby stać się częścią Najlepszego Zrzeszenia Studentów?

1. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Formularz jest dostępny podczas każdej rekrutacji. Nie jest trudny, po prostu dajcie nam się poznać! 

2. Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną

Kolejnym etapem jest rozmowa rekrutacyjna z nami, członkami NZS-u. Nie ma się czego bać, każdy NZS-iak mógłby chyba przyznać, że jest to najprzyjemniejsza rozmowa rekrutacyjna na jakiej był!

3. Wykaż się podczas Assessment Center

Ostatnim etapem jest AC, czyli Assessment Center. Brzmi poważnie? To po prostu element pracy w grupach! Więcej dowiecie się już na miejscu.

I tyle! Niech ta trzystopniowa rekrutacja nie budzi w Was lęku. W gruncie rzeczy jest całkiem przyjemna, a później chętnie długo wspominana.


Formularz zgłoszeniowy

To kto podejmuje wyzwanie i chce przeżyć z nami najlepsze lata życia?